دانلود کتاب سرزمینی در پشت آینه ها

دانلود کتاب سرزمینی در پشت آینه ها
دانلود کتاب سرزمینی در پشت آینه ها
سرآغاز سخن مولف : این داستان تلاشیست در پیروی از ادبیات روز جهان، با نگاه به سنت های کهنِ ایرانی و دیگر ملل شرقی. لازم به ذکر است که برای نوشتن این داستان اینجانب کتاب های زیادی را راجع به اسطوره ها و افسانه های قدیمیِ ایران و البته دیگر کشورها و بیشتر ملل شرقی مطالعه کرده و خدا را گواه می گیرم که توانم از بازآفرینیِ عمقِ قدرت گذشتۀ مان، و آنچه در عمق ضمیر افسانه های ایرانی و دیگر ملل نهفته بود، الکن و ناتوان بود و همواره از خدا می خواهم که به خاطر قصور در بازآفرینیِ عمق قدرت اسطوره های ایرانی
1399/8/30
0 نظر
عنوان حجم دانلود
کتاب سرزمینی در پشت آینه ها 3 مگابایت

بخشی از متن کتاب :
سیاوش و مینا هر دو به سمت صدا سربرگرداندند. او تنها موجودی بود که لباس به تن داشت. چهره اش مثل بقیه پرمو بود.
سیاه و سفید، با دو شاخِ کوتاه قهوه ایِ پیچ خورده. برخلاف بقیه قد کوتاهی داشت. حتی کوتاه تر از سیاوش بود. اگر می شد او را هم مثل بقیه دیو نامید، دیوِ قد کوتاه و ضعیفی بود.
اندامش مثل بقیه گوریل وار و عضلانی نبود. به انسان های عادی ای می ماند که توی عمرشان هیچ گاه ورزش نکرده اند.
چهره اش با دیگران تفاوت داشت و بُزی را بیاد می آورد. چشم هایش سرخ و گیرا بودند. وقتی با طرف مقابل صحبت می کرد تأثیر چشم ها تا عمق وجود نفوذ می کرد.
اِنگار که پشت این اندام ضعیف قدرتی عظیم نهفته بود. لباس یکدستی به تن داشت. لباسش دو تکه نبود. یک پیراهن و یک شلوار. یک دست بود.
بالا پیراهن چسبانی بود که به دامنی بلند و تنگ ختم می شد. دامنش مثل دامن زن ها نبود، بیشتر دامن هایی را بیاد می آورد مثل شوالیه های قرون وسطی ..

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر