بهترین روش برای ترک دائم سیگار_ در سریع ترین زمان ممکن_مجله مادر وکودک گوپی

بهترین روش برای ترک دائم سیگار_ در سریع ترین زمان ممکن_مجله مادر وکودک گوپی

بهترین روش برای ترک دائم سیگار_ در سریع ترین زمان ممکن_مجله مادر وکودک گوپی

سریع ترین روش ترک دائمی سیگار را به شما معرفی می کنیم_بدون بازگشت_ این سیگارهای الکترونیکی بهترین و موفقیت آمیزترین راهها برای ترک سیگار بوده اند و افراد زیادی به وسیله آن ها توانسته اند از شر سیگار کشیدن خلاص شوند.
گروه بهداشت روان گوپی
1399/3/14
3 نظر

بهترین راه ترک سیگار  

این سیگارهای الکترونیکی بهترین و موفقیت آمیزترین راهها برای ترک سیگار بوده اند و افراد زیادی به وسیله آن ها توانسته اند از شر سیگار کشیدن خلاص شوند.  

بهترین روش برای ترک دائم سیگار 

سال هاست استفاده از سیگارهای الکترونیکی در دنیا رواج یافته و بسیاری از افراد سیگاری از آن به عنوان جایگزین مناسبی برای سیگارهای معمولی استفاده می کنند تا از این طریق بتوانند به مرور کشیدن  را ترک کنند. ولی چند وقتی است خبرهایی حاکی از موثر نبودن این قبیل سیگارها در فرآیند ترک  منتشر شده است.
بسیاری از شرکت های تولید سیگارهای الکترونیکی معتقدند استفاده از این نوع سیگارها در ترک سیگار افراد سیگاری موثر است ولی محققان در جدیدترین گزارش های ارائه شده نشان داده اند که این مقوله پایه و اساس علمی ندارد و نمی توان بر آن تکیه کرد.

محققان در آزمایش های پیشین بیش از هزار فرد سیگاری را مورد بررسی قرار دادند و نحوه اثر سیگارهای الکترونیکی را در موفقیت آنها برای ترک  ارزیابی کردند.
نتایج به دست آمده نشان می داد افرادی که از سیگارهای الکترونیکی استفاده می کردند در ترک سیگار موفقیت بیشتری داشتند. حتی آمار ترک سیگاری هایی که به دنبال استفاده از سیگارهای الکترونیکی بودند، بیشتر از مصرف چسب های نیکوتین دار یا داروهای مشابه بود. ولی محققان مدتی بعد این یافته ها را نفی کردند. با وجود اینکه تحقیقات قبلی نشان از تاثیرگذاری  در فرآیند ترک سیگار داشت اما بررسی های اخیر تاثیر بلندمدت این  را تایید نمی کند.

ما در مقاله ای گرانترین و مرغوب ترین خشکبار جهان را معرفی کرده ایم حتما آن را مطالعه کنید و با پرورش این درخت ماکادمیا ثروتمند شوید.

بهترین روش برای ترک دائم سیگار
 با سوزاندن تنباکو کار نمی کنند، ولی در عوض از نیکوتین بخار شده استفاده می کنند و در واقع، فرد  بخار را استنشاق می کند. یافته هایی که در سال 2014 به دست آمد حاکی از آن است افراد که علاوه بر استعمال سیگار الکترونیکی از سیگارهای معمولی نیز مصرف می کنند، موفقیتی در ترک  حاصل نمی کنند.
افرادی که از سیگارهای الکترونیکی استفاده می کنند معمولا دچار عوارضی می شوند که از این میان می توان به خشکی دهان، تحریک ناحیه گلو و کوتاهی نفس ها اشاره کرد. همچنین خطر بروز مشکلاتی چون التهاب ریه و ضربان غیرمعمول قلب را افزایش می دهد اما این عوارض در استفاده از چسب های نیکوتین دار مشاهده نمی شود.

روزنامه فرهیختگان

منبع : hidoctor.ir

 جالب است بخوانید:سرطان سینه در انتظار زنان سیگاری

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
پرسش
موافقم0
مخالفم0
محمد  (شنبه 15 آذر 1399)
تشکر بابت زحمات شما
پرسش
موافقم0
مخالفم0
حلما  (یک شنبه 21 دی 1399)
مطالبتون بسیار مفید بود من برای دخترم استفاده کردم. ممنون از گوپی
پرسش
موافقم0
مخالفم0
مهدی  (سه شنبه 23 دی 1399)
مطالب خیلی مفید وعالی دارید ممنونم از گوپی به خاطر سایت پربارتون