معرفی اعضای تیم مجله گوپی

مجله گوپی، پورتال تخصصی آموزشی و سرگرمی ویژه مادر و کودک در فضای وب است که در شاخه های متعدد در حیطه آموزش و سرگرمی برای نوزاد، کودک و نوجوان و همچنین والدین و مربیان اقدام به تولید و نشر محتوای باکیفیت میکند.
گوپی در حوزه‌های متنوع از جمله روانشناسی کودک، خانواده شاد و سالم، باشگاه مادران، بازی‌های آموزشی و مهارتی، کاردستی، نقاشی و در نهایت معرفی بهترین‌هایی که برای تربیت آینده سازان این مرز و بوم مفید است، میزبان مخاطبین عزیز می‌باشد. چرا اسم گوپی را انتخاب کردیم؟ گوپی نام یک گونه ماهی از خانواده رنگین‌ماهیان است. طول بدن این ماهی، نهایتا به 6 سانتی متر می‌رسد.
ماهی هایی ریزدونه، کوچولو و فندوق! و این مسئله تشابه نوزادان و کودکان با ماهی گوپی دلیلی بود بر انتخاب این نام. مجله مادر و کودک گوپی کیست و چرا هست؟ به راستی که ارتقا آگاهی و دانش مادران این سرزمین، موجب رشد صحیح شخصیتی و جسمانی فرزندان ایران میگردد و سلامت و پویایی جامعه را به ارمغان می‌آورد.
در مجموعه گوپی از ابتدای سال 1398 همتی بزرگ شکل گرفت و مصمم شدیم که از بسترهای فناوری استفاده نماییم و یک دانشنامه اینترنتی و مجله تخصصی آنلاین در قالب وب‌سایت اینترنتی در حوزه مادر و کودک راه اندازی نماییم تا بتوانیم سهمی در رشد و پویایی فرهنگ ایران زمین داشته باشیم.
در تیم تخصصی ما چندین روانشناس کودک، کارشناس حرفه ای جمع آوری و تولید محتوا، مترجم و گرافیست فعالیت میکنند که به عشق اعتلای مادران و کودکان ایران تلاش میکنند. در مجله گوپی انواع محتوای علمی آموزشی در سرفصل های زیر گردآوری و به صورت رایگان منتشر میشود:
- رشد و تغذیه کودک
- مراقبت های سه گانه بارداری( قبل، حین و بعد از بارداری )
- تربیت و روانشسناسی کودک
- بازی و سرگرمی
- گوپی تی وی
شعار ما "فردای زیبای کودک، زیر چتر دانش امروز مادر" است.

مهندس مسعود شجاعی
تولید محتوا
مهندس مسعود شجاعی
مهشاد ضیایی
عکاس
مهشاد ضیایی
دکتر احمد کسایی
پزشک مشاور
دکتر احمد کسایی
محسن زارع
مديريت
محسن زارع

مقالات پربازدید

اخبار و مقالات پربازدید در ماه جاری را مرور کنیم