دانلود رایگان کتاب 4 مفهوم اساسی در روانکاوی pdf _ مجله مادر و کودک گوپی
دانلود رایگان کتاب 4 مفهوم اساسی در روانکاوی pdf _ مجله مادر و کودک گوپی
تكفير - چه چيز مرا مجاز به سخن گفتن مي كند؟ - مضحكه - مابين علم و مذهب - كار عملي چيست ؟ - فردهيستريك و آرزومندي فرويد
گروه مجله گوپی
1399/11/21
0 نظر
91 بازدید
عنوان حجم دانلود
4 مفهوم اساسی در روانکاوی 1 مگابایت

دانلود کتاب 4 مفهوم اساسی در روانکاوی

معرفی کتاب

این کتاب آموزنده اثر بی بدیل آقای زیگموند فروید می باشد.  
قصد من امروز تنها اينستكه معنائي را كه مي خواهم به عنوان اين سخنراني بدهم و همچنين نحوة ارائه اي را كه اميدوا رم بدان اختصاص دهم برايتان خاطرنشان كنم . 
ولي قبلا " لازمست كه خود را بشما معرفي كنم ـ در حاليكه اكثر افرادي كه در اينجا حضور دارند و البته نه تمامي آنها مرا مي شناسند
زيرا كه شرايط چنانند كه به نظرم مناسب است كه قبل از هرچيز به بررسي موضوعي خاص بپردازم : چه چيز مرا مجاز به سخن گفتن مي كند؟ 

خلاصه ای از کتاب

ترجيح مي دهم پاسخ به اين پرسش را عجالتا " قادر به ادامة اين تعليمات هستم وظيفة خود مي دانم كه قبل از آغاز آنچه مرحلة جديدي براي من است به اداي دين خود نسبت به آقاي فردينان برُودِل بپردازم. من را با حضور خود در اين جمع مشعوف ساخته و مي داند تا چه اندازه توجهي كه به فعاليت من مبذول مي دارد برايم ارزشمند است، فعاليتي كه در رابطه با كار و فعاليت خود او نزج و گسترشمي يابد. 
ايشان كه نتوانستند امروز ۱ در جمع ما حضور داشته باشند بمن مأموريت دادند تا تأسفشان را از اين بابت به حضار ابلاغ كنم و اين در حالي است كه مايلم در اينجا از ايشان ت جليل بعمل آورده مناعت طبعشان را دراينكه بر آن شدند مرا از اين مخمصه خلاصي بخشند بستايم .
گرچه ايشان از دروس تعليماتمن فقط آوازة سبك و شيوة مرا شنيده بودند مع الوصف نخواستند كه سخنان حقير به سكوتمحكوم شود. بزرگي و مناعت طبع كلماتي مناسب ايشان است خاصه كه مسأله مربوط به وضعيتي است كه من در آن گرفتار آمده ام
....چراكه وضعيتي است همچون موقعيت يك پناهنده. صورت گرفت كه ۲ قبول اين پناهندگي بلافاصله بعد از تقاضاي دوستم كلُود لِوي اِستروس
 

حتما ادامه ی این مطلب آمورنده را مطالعه کنید.

برای شما کتاب دیگری آماده کرده ایم به نام پرورش مهارت های شناختی و خلاق کودک حتما همین حالا این کتاب روانشناسی را دانلود و مطالعه کنید.

 
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر