دانلود رایگان کتاب اسرار موفقیت pdf _ مجله مادر و کودک گوپی
دانلود رایگان کتاب اسرار موفقیت pdf _ مجله مادر و کودک گوپی
با ۷ راز موفقیت از آنتونی رابینز شما می توانید مسیر موفقیت خود را هموارتر کرده و به موفقیت های بیشتری در زندگی خود دست یابید.
گروه مجله گوپی
1399/11/22
1 نظر
2868 بازدید
عنوان حجم دانلود
راز موفقیت آنتونی رابینز 1 مگابایت

دانلود کتاب راز موفقیت
معرفی کتاب
با ۷ راز موفقیت از آنتونی رابینز شما می توانید مسیر موفقیت خود را هموارتر کرده و به موفقیت های بیشتری در زندگی خود دست یابید.
آنتونی رابینز یکی از نابغه‌های قرن بیستم و یکم شناخته می‌شود که همه او را به خوبی می‌شناسیم و حداقل یکی از فایل‌های انگیزشی او را دیده‌ایم و یا یکی از کتاب‌های قدرتمند او در زمینه‌ی موفقیت خوانده‌ایم. آنتونی رابینز ، به عنوان یک تاجر ، نویسنده ، خیرخواه و سخنران انگیزشی ، به مردم بسیاری کمک کرده است تا زندگی خود را تغییر دهند و برای بهتر شدن آن تلاش کنند. 
 
خلاصه کتاب
تمرین ذهنیت ، یکی تمرین‌های روشن فکری نامیده می شود که بیش از ۲۵۰۰ سال پیش در هند آغاز شده است. آنتونی ، با استفاده از این روش که بیش از هزاران سال است که توسط فرهنگ‌های مختلف سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است و می‌تواند انرژی خود را هدایت کند. این تمرین باعث کاهش فشار خون ، کاهش اضطراب و به طور کلی سلامتی را بهبود می‌بخشد.  آنتونی رابینز هر روز صبح این تمرین را انجام می‌دهد. یک راز موفقیت از آنتونی رابینز داشتن ذهنی آزاد و باز بود.
 
راز موفقیت  
 
آنتونی رابینز تفاوت بین حداکثر و حداقل عملکرد را مشخص کرده است و معتقد می‌باشد که تفاوت اصلی بین حالت ذهن و جسم شما می‌باشد. اگر بدن و ذهن شما همگام نیستند ، عملکرد شما کاهش می‌یابد و شما هرگز به آنچه که می‌خواهید ، دست نخواهید یافت. فکر کنید در مورد زمانی که شما غمگین ، افسرده یا احساس خستگی می کنید ، چقدر پربار و سرحال هستید؟ آیا شما احساس می‌کنید که در حال حرکت به سمت اهداف‌ و آرزوهایتان هستید و یا کاری را برای تحقق آن‌ها انجام می‌دهید؟ من قطعاًهمچین حسی را ندارم.
 

حتما ادامه ی این مطلب آموزنده را مطالعه کنید.

برای شما کتاب دیگری آماده کرده ایم به نام قورباغه را قورت بده حتما همین حالا این کتاب روانشناسی را دانلود و مطالعه کنید.

 
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
پرسش
موافقم0
مخالفم0
داودمحمدی  (سه شنبه 30 فروردین 1401)
خیلی ممنون از خدمات شما امید که بتواند در جهت روشنگری افکار در مسیر ثروت مساعدت بیشتر نمایید