دانلود رایگان کتاب اسرار موفقیت pdf _ مجله مادر و کودک گوپی
دانلود رایگان کتاب اسرار موفقیت pdf _ مجله مادر و کودک گوپی
با ۷ راز موفقیت از آنتونی رابینز شما می توانید مسیر موفقیت خود را هموارتر کرده و به موفقیت های بیشتری در زندگی خود دست یابید.
گروه مجله گوپی
1399/11/22
0 نظر
عنوان حجم دانلود
راز موفقیت آنتونی رابینز 1 مگابایت

دانلود کتاب راز موفقیت
معرفی کتاب
با ۷ راز موفقیت از آنتونی رابینز شما می توانید مسیر موفقیت خود را هموارتر کرده و به موفقیت های بیشتری در زندگی خود دست یابید.
آنتونی رابینز یکی از نابغه‌های قرن بیستم و یکم شناخته می‌شود که همه او را به خوبی می‌شناسیم و حداقل یکی از فایل‌های انگیزشی او را دیده‌ایم و یا یکی از کتاب‌های قدرتمند او در زمینه‌ی موفقیت خوانده‌ایم. آنتونی رابینز ، به عنوان یک تاجر ، نویسنده ، خیرخواه و سخنران انگیزشی ، به مردم بسیاری کمک کرده است تا زندگی خود را تغییر دهند و برای بهتر شدن آن تلاش کنند. 
 
خلاصه کتاب
تمرین ذهنیت ، یکی تمرین‌های روشن فکری نامیده می شود که بیش از ۲۵۰۰ سال پیش در هند آغاز شده است. آنتونی ، با استفاده از این روش که بیش از هزاران سال است که توسط فرهنگ‌های مختلف سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است و می‌تواند انرژی خود را هدایت کند. این تمرین باعث کاهش فشار خون ، کاهش اضطراب و به طور کلی سلامتی را بهبود می‌بخشد.  آنتونی رابینز هر روز صبح این تمرین را انجام می‌دهد. یک راز موفقیت از آنتونی رابینز داشتن ذهنی آزاد و باز بود.
 
راز موفقیت  
 
آنتونی رابینز تفاوت بین حداکثر و حداقل عملکرد را مشخص کرده است و معتقد می‌باشد که تفاوت اصلی بین حالت ذهن و جسم شما می‌باشد. اگر بدن و ذهن شما همگام نیستند ، عملکرد شما کاهش می‌یابد و شما هرگز به آنچه که می‌خواهید ، دست نخواهید یافت. فکر کنید در مورد زمانی که شما غمگین ، افسرده یا احساس خستگی می کنید ، چقدر پربار و سرحال هستید؟ آیا شما احساس می‌کنید که در حال حرکت به سمت اهداف‌ و آرزوهایتان هستید و یا کاری را برای تحقق آن‌ها انجام می‌دهید؟ من قطعاًهمچین حسی را ندارم.
 

حتما ادامه ی این مطلب آموزنده را مطالعه کنید.

برای شما کتاب دیگری آماده کرده ایم به نام قورباغه را قورت بده حتما همین حالا این کتاب روانشناسی را دانلود و مطالعه کنید.

 
 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر