شروع فیلم

شروع فیلم "نوروز رنگی" از اول شهریور 1400

سریال تلویزیونی "نوروز رنگی" در حال نگارش قسمت‌های پایانی پیش‌تولید است و از اول شهریورماه ضبط را آغاز می‌کند. با هنرنمایی حمید لولایی و شهرام قائدی و علی مسعودی
1399/5/15
1 نظر

 سریال تلویزیونی "نوروز رنگی" روزهای پیش‌تولید و شناسایی بازیگران و لوکیشن‌ها را می‌گذراند. سریالی که برای نوروز 1400 آماده می‌شود و در مشهد جلوی دوربین خواهد رفت. سریالی که قرار است با لهجه و گویش مشهدی ساخته شود و به قول کارگردانش بیشترین عوامل و بازیگران این سریال هم مشهدی‌ها خواهند بود.

این سریال به قول علی مسعودی نویسنده و کارگردانش، بازخوانی خاطراتش در کوچه پس کوچه‌های محلات مشهد است. تمام "نوروز رنگی" در مشهد فیلمبرداری می‌شود به جز بازیگران اصلی مثل شهرام قائدی، داریوش سلیمی، محمد اسلامی، ماهان عبدی، جواد خواجوی و البته اضافه شدن حمید لولایی، بازیگران محلی و بومی زیادی استفاده می‌شود. 

علی مسعودی  از نگارش قسمت‌های پایانی "نوروز رنگی" و روزهای آخر پیش‌تولید خبر داد و گفت: ان‌شاءالله مشکلی پیش نیاید و به امیدِ آرام‌شدن کرونا، از اول شهریورماه "نوروز رنگی" را جلوی دوربین خواهیم برد. سه ماه تصویربرداری طول می‌کشد و تدوین همزمان اتفاق می‌افتد. 

این مجموعه در فضای روزهای پایانی اسفندماه یکی از سال‌های دهه 60 می‌گذرد. کاری که در عینِ طنز و سرگرمی، قرار است به سنت‌ها و آداب ایرانی در مشهد بپردازد. چهار جوانی که یکی از نقش‌های اصلی را جواد خواجوی ایفا می‌کند.

به نقل از خبرگزاری تسنیم .

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
پرسش
موافقم0
مخالفم0
رضا  (دوشنبه 1 دی 1399)
مطلب های جالب میزارید ممنونم از مجله مادر گوپی