دانلود رایگان کتاب کف دست گویای اسرار درونی انسان pdf _ مجله مادر و کودک گوپی

دانلود رایگان کتاب کف دست گویای اسرار درونی انسان pdf _ مجله مادر و کودک گوپی
دانلود رایگان کتاب کف دست گویای اسرار درونی انسان pdf _ مجله مادر و کودک گوپی
هر فردی علاوه بر بوی منحصر به فرد، طرح هایی انحصاری در دستهای خود دارد که در هیچ دو نفری حتی دوقلوهای یکسان شباهتی میان این طرح ها دیده نشده است.
گروه مجله گوپی
1399/11/23
0 نظر
عنوان حجم دانلود
کف دست گویای اسرار درونی انسان 1 مگابایت

دانلود کتاب  کف دست گویای اسرار درونی انسان

معرفی کتاب

هر فردی علاوه  بر بوی منحصر به فرد، طرح هایی انحصاری در دستهای خود دارد که در هیچ دو نفری حتی دوقلوهای یکسان شباهتی میان این طرح ها دیده نشده است. اما در سال های نه چندان دور ادعاهایی مبنی بر این که با استفاده از این خطوط و اشکال میتوان به خصوصیات فردی یا حتی پزشکی افراد نیز دست پیدا کرد شده است. دانشمندی به نام گالتون اولین فرد معتبری بود که تشخیص بیماری با معاینه کف دست را به طور جدی مطرح و به جمع اوری اطلاعات اقدام کرد.
 

خلاصه کتاب

گفتیم که هر یک از خطوط کف دست معنا و مفهومی دارد و در علمی کف بینی که میان چینی ها و مردم هند بسیار رایج استد این خطوط نشان دهنده ی آینده و اقبال فرد می باشد.
در مطلب معنی هر کدام از خطوط کف دست چیست؟ یکی از بخش ها مربوط به خط ثروت می شود که در این بخش از نمناک به تصویر آن خواهیم پرداخت.
اگر شما هم مشتاقید بدانید که در آینده یک زندگی غنی از لحاظ مالی و یا احتمال برعکس خواهید داشت با توجه به تصاویر و توضیحات این بخش که ترجمه شده از یک وب سایت رسمی چینی است به راحتی می توانید کف دست خود را تفسیر کنید.
خط ثروت کف دست شما چه می گوید؟
خط ثروت خط کوچکی است که به صورت عمودی زیر انگشت کوچک دست دیده می شود.
اگر خط ثروت کف دست شما یک خط واضح و صاف و مستقیم باشد نشانه خوبیست معنی این خط نشان می دهد که شما فردی باهوش و موفق در سرمایه گذاری هستید و با این خصوصیات زندگی مالی موفقی خواهید داشت.
 
چهار خط اصلی را تعیین کنید. خطوط اصلی خط قلب، خط سر، خط زندگی و خط سرنوشت هستند.
خط قلب به صورت افقی در بالای کف دست قرار دارد و منعکس کننده وضعیت قلبی شما چه از نظر جسمی و چه از نظر عاطفی است.
خط سر به صورت افقی در وسط کف دست قرار دارد و منعکس کننده وضعیت ذهنی شماست.
خط زندگی یک خط منحنی در اطراف پایه انگشت شست است که نقطه شروع آن بین انگشت اشاره و انگشت شست قرار دارد. به عقیده عموم این خط طول عمر را نشان نمی‌دهد بلکه نشان دهنده حالت هایی، چون قدرت، سرزندگی و کامیابی است.
خط زندگی به صورت عمودی از قسمت پایین کف دست شروع می‌شود و تا وسط کف دست ادامه دارد. این خط نشان دهنده موقعیت هایی، چون موفقیت، مسیر شغلی و کار است.
 

حتما ادامه ی این مطلب آموزنده را مطالعه کنید.

برای شما کتاب دیگری آماده کرده ایم به نام اسرار موفقیت حتما همین حالا این کتاب روانشناسی را دانلود و مطالعه کنید. 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر