دانلود رایگان رمان بخت و اقبال نایجل pdf - گوپی
دانلود رایگان رمان بخت و اقبال نایجل pdf - گوپی
رمان بخت و اقبال نایچل نوشته ی والتر اسکات می باشد.کتاب بخت و اقبال نایچل براساس زندگی واقعی جیمز ششم پادشاه اسکاتلند می باشد.و داستان او را بعد از بر تخت پادشاهی نشستن در لندن روایت می‌کند.
1400/3/16
0 نظر
467 بازدید
عنوان حجم دانلود
دانلود رایگان رمان بخت و اقبال نایچل 7 مگابایت

رمان بخت و اقبال نایجل

 
14 سبک متفاوت کابینت آشپزخانه 

 معرفی رمان بخت و اقبال نایچل

 
رمان بخت و اقبال نایچل نوشته ی والتر اسکات می باشد.کتاب بخت و اقبال نایچل براساس زندگی واقعی جیمز ششم پادشاه اسکاتلند می باشد.و داستان او را بعد از بر تخت پادشاهی نشستن در لندن روایت می‌کند. 
 

 خلاصه ای از کتاب 

 شالوده اصلی این داستان بر پایه وقایع واقعی که در این زمان رخ داده بود استوار گشته و سر والتر اسکات با قلم جادوئی خود نا ملایماتی را که برای یک جوان اشراف زاده بنام نایجل اولیفانت لرد گلنوارلاک که در گذشته هرگز از مسقط الراس خود پا بیرون نگذاشته و با دسیسه ها و توطئه های شهر بزرگی مانند لندن آشنائی نداشته و براحتی فریب میخورد به تصویر کشانده شده است .
 
اطراف جیمز اول پادشاه بریتانیا را کسانی پر کرده بودند که جز بمنافع خود به چیز دیگری توجه نداشته و برای بالا بردن خود در رده درباریان از هیچ کوششی برای زیر پا گذاشتن دیگران فرو گذار نمیکردند . در صدر درباریان بعد از شاهزاده چارلز ولیعهد، اشراف زاده جوان دوک باکینگام قرار داشت که خوانندگانی که با آثار الکساندر دوما آشنائی دارند او را از کتاب سه تفنگدار بخاطر می آورند.
این دوک بواقع پس از پادشاه همه کاره بریتانیا بوده که در همه کارهای مملکت داری دخالت کرده و بدون اجازه او هیچ اقدام مهمی در بریتانیا انجام نمیگرفت. قدرت دوک باکینگام بعد از مرگ جیمز نه تنها کم نشد که بلکه چون پادشاه جدید چارلز نزدیکترین دوست او از زمان کودکی بود زمام اداره امور انگلستان را تقریبا بطور کامل در دست گرفته بود...
  
 لرد جوان که آشنا به دسیسه های شهر بزرگ نبود در دام درباریان دوست نما گرفتار شده و به راه های نامطلوب مانند قمار کشانده میشود . کار بجائی میرسد که لرد جوان سر از زندان در آورده و در حالیکه دشمنان او از این بابت خوشحال هستند چند نفری هم که از سجایای اخلاقی او خبر داشتند برای آزادی او اقدام میکنند . در میان این اشخاص دختری جوان که لرد نایجل را یکی دو بار بیشتر ندیده بود و دل در گرو عشق او داشت بشخصه وارد میدان شده که لرد جوان را نجات دهد.
 
این کتاب بزرگ و مفصلی است که بیشتر وقایع آن از طریق گفتگوی شخصیت های داستان پیش میرود و خواننده را بدنبال خود میکشد . این روش نگاشتن رمان های بزرگ تاثیر عمیقی در ادبیات اروپا داشته و اکثر نویسندگان بعد از اسکات از این روش استفاده کردند...
 
برای خواندن ادامه ی رمان همین حالا آن را دانلود کنید. 
 
  برای شما رمان عاشقانه و جذابی آماده کرده ایم به نام گلشیفته همین الان این رمان عاشقانه رو دانلود کنید.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر