محدودیت های دوباره کرونا در تهران

محدودیت های دوباره کرونا در تهران

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت از تعطیلی یک هفته‌ای تعدادی از واحدهای صنفی در تهران خبر داد.
1399/4/24
0 نظر

سرهنگ نادر مرادی رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت با اشاره به مصوبه جدید ستاد ملی مقابله با کرونا اشاره و اظهار داشت: برابر آخرین تصمیم گیری ها مقرر شد کلاس های آموزشی، مراکز فرهنگی- اجتماعی، تالارهای پذیرایی، سینما؛ تئاتر و موزه ها به مدت یک هفته تعطیل باشند.

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی پایتخت تصریح کرد: مراکز تفریحی، استخرهای سرپوشیده، باشگاه های بدنسازی، سالن های زیبایی و آرایشگاه های زنانه از جمله دیگر واحدهای صنفی هستند که طبق اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا از امروز به مدت یک هفته تعطیل خواهند شد.

وی در این خصوص که پلیس با واحدهای صنفی متخلف که به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا بی اعتنا باشند چه برخوردی خواهد کرد،گفت: مصوبه فوق به اتحادیه ها و اتاق اصناف ابلاغ شده است؛ اگر واحد صنفی بی اعتنایی کند با آن برخورد می‌شود؛ ابتدا تذکر و اخطار داده می شود اگر باز هم رعایت نکند پلمب خواهد شد.

 در پی مصوبه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، شهرداری تهران محدودیت‌های یک هفته‌ای جدید برای شهر تهران به دنبال اوج گیری کرونا در پایتخت و قرار گرفتن تهران در وضعیت هشدار را اعلام کرد. بر اساس اعلام دوشنبه شب سازمان پیشگیری و مدیریت شهر تهران این محدودیت‌ها که به مدت یک هفته اعمال خواهد شد به شرح ذیل است:

همه دانشگاه‌ها، حوزه‌های علمیه، آموزشگاه‌های فنی‌وحرفه‌ای، زبانسراها و سایر آموزشگاه‌ها و کتابخانه‌ها و همچنین سینما، تئاتر و مراکز مشابه، موزه و باغ موزه ها، تالارهای پذیرایی، آرایشگاه‌های زنانه و سالن های زیبایی، مساجد و مصلی ها به مدت یک هفته تعطیل هستند.

همچنین برگزاری هرگونه مراسم اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و همایش‌ها ممنوع است.

باشگاه‌های ورزش‌های پر برخورد، کافه، قهوه خانه و چایخانه، باغ وحش و شهربازی‌ها، مراکز تفریحی آبی، استخرهای سرپوشیده و باشگاه‌های بدنسازی نیز بر اساس این دستورالعمل به مدت یک هفته تعطیل خواهند بود.

به نقل از خبرگزاری فارس .

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر