اجرای «بچه» در تئاترشهر از اول مردادماه ازسرگیری شد

اجرای «بچه» در تئاترشهر از اول مردادماه ازسرگیری شد

اجرای «بچه» در تئاترشهر از اول مردادماه ازسرگیری شد

نمایش «بچه» که پیشتر و در اسفندماه به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل شده بود، بار دیگر از پایان هفته جاری، اجراهای خود را از سر خواهد گرفت.
1399/4/29
0 نظر

نمایش بچه به کارگردانی افسانه ماهیان که از  بیست و هفتم بهمن ماه سال ۱۳۹۸ در تالار چهارسو (مجموعه تئاتر شهر) روی صحنه رفت اما به دلیل شیوع ویروس کرونا روز چهارم اسفندماه موقتا به اجرای خود پایان داد، از روز چهارشنبه اول مردادماه سال جاری بعد از پنج ماه توقف در اجرا، بار دیگر میزبان مخاطبان تئاتر در تالار چهارسو خواهد بود.
نمایش بچه بازی فاطمه معتمدآریا، سعید چنگیزیان و شیوا فلاحی از تاریخ یادشده ساعت ۲۰ در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می رود.
منوچهر شجاع طراح صحنه، لباس و نور، امیر اسمی طراح پوستر و بروشور، محمدرضا جدیدی آهنگساز و طراح صدا، بهروز سیفی اجرای صدا و موسیقی، مریم دیهول عکاس، روژان کردنژاد منشی صحنه، مهدی صفرزاده مدیر صحنه و امیر سپهر تقی‌لو دستیار کارگردان و برنامه‌ریز، عوامل اجرایی نمایش «بچه» هستند.

نمایش بچه

نگران کرونا در تئاتر نباشید
طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته، برای رعایت حداکثری شیوه‌نامه‌های بهداشتی تالارهای تئاتر شهر جهت میزبانی از مخاطبان و هنرمندان پس از خرید بلیت که حداکثر آن در خرید سه عدد تعیین شده، یک عدد صندلی قبل و بعد برای حفظ فاصله‌گذاری در سامانه فروش بلیت غیرفعال می‌شود. ضمن اینکه همراه داشتن ماسک حین ورود تماشاگران به سالن تالار اجرا الزامی است.
مدیریت مجموعه تئاتر شهرچندی پیش با انتشار شیوه‌نامه اجرایی و بهداشتی بازگشایی تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر پیرو دستورالعمل ابلاغی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از انتشار اطلاعیه ستاد ملی مقابله با کرونا، هرگونه اجرای عمومی آثار نمایشی در این مجموعه با حضور تماشاگران و هنرمندان را منوط به اجرای دقیق این شیوه‌نامه دانست.
 این شیوه‌نامه مبتنی بر چند فصل تنظیم شده است که طی آن ضمن بیان جزییاتی از پروتکل‌های بهداشتی موارد مربوط به حضور تماشاگران، هنرمندان، کارکنان و سایر مراجعه‌کنندگان به واحدهای مختلف، نحوه برنامه‌ریزی اجراهای کنونی و نمایش‌های آینده تالارهای مختلف تئاتر شهر، شرایط پذیرش مخاطبان برای تماشای آثار نمایشی و پیش‌بینی برای ارائه خدمات مناسب‌تر مورد توجه قرار گرفته است.

به نقل از خبرگزاری ایرنا .

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر