هشدار پلیس ناجا درباره داروهای تقلبی

هشدار پلیس ناجا درباره داروهای تقلبی

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا درباره خرید و فروش دارو از دلالان و مراکز غیر مجاز هشدار داد و از شهروندان خواست داروهای مورد نیاز خود را از داروخانه‌ها تهیه کنند
1399/5/15
1 نظر

 سرهنگ محمدرضا اکبری در تشریح این خبر اظهار داشت: ممکن است در شرایط بیماری کرونا، پزشکان معالج داروهایی را برای بیماران تجویز کنند که در تمامی داروخانه ها عرضه نمی شوند، بنابراین، لازم است از خرید و فروش اقلام سلامت محور (دارو و...) از دلالان و افراد ناشناس جدا خودداری شود.  

وی با اشاره به احتمال جابه‌جایی برخی از داروها با برچسب های تقلبی و جعلی، افزود: ممکن است افراد سودجو با الصاق برچسب جعلی بر روی داروهای ارزان قیمت یا تاریخ مصرف گذشته، جان بیماران را به خطر انداخته و آسیب های جبران ناپذیر به فرد و خانواده وی تحمیل کنند.

این مقام انتظامی به هموطنان توصیه کرد: هرگز فریب این گونه اقدامات خلاف و مجرمانه افراد سودجو و کلاهبردار را نخورند و در این رابطه، دستورالعمل های صادره از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را برای تهیه دارو و تجهیزات پزشکی مورد توجه قرار دهند.

معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا تصریح کرد: شهروندان در صورت برخورد با داروهای تقلبی می توانند با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرند.

به نقل از خبرگزاری ایرنا .

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
پرسش
موافقم0
مخالفم0
قاهره  (دوشنبه 1 دی 1399)
مطالب عالی و درجه ممنونم از مجله گوپی